canim-istanbul-cizenbayan-nisan-istanbul-etkinlik kopya1

Canım İstanbul için hazırladığım Temmuz Konserleri huzurlarınızda! Adı geçen müzisyenleri Canım İstanbul SoundCloud hesabında da dinleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Haziran’da ara verdiğimiz konser etkinlik haberlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

İstanbul’da hava sıcaklıkları iyice artarken artık konserler, etkinlikler tamamen açık alanlara ve yazlık mekanlara taşındı!

mind-against-foto

2 Temmuz’da, Kilyos’ta yer alan Kafes’te Mind Against performansı şehrin hararetinden kurtulmak ve dans etmek isteyenler için biçilmiş kaftan!

Alacati-Soundpool-foto

Biliyorsunuz önümüz bayram! Bayram tatilinde rotasını Ege’ye çevirecek Canım İstanbul okuyucularına İstanbul dışından bir tavsiye: 5-6 Temmuz tarihlerinde Alaçatı Soundpool’da Electronica Festival var! İki gün boyunca deniz, kum, güneş ve John Digweed, Tiga, Ame (Live), Bob Moses, Oliver Koletzki, Adana Twins, Nora En Pure, Sofi Tukker gibi yabancı müzisyenlerin yanında Birol Giray, Murat Uncuoğlu, Doruk Güralp ve Ali Efe Dinç gibi yerli sahnenin en iyi isimleri durmaksızın iyi müzik ve dansı garantileyecek.

Stavroz_foto

Bayram tatilinde Bodrum’da olanlara önerimizse Xuma Village’de eklektik live setleriyle izleyiciyi kıtalararası yolculuğa çıkaran Stavroz!

Bayram tatilini atlattıysak dönelim İstanbul’a:

Ame-foto

8 Temmuz’da İzmir’de kaçıranlar için Âme (Live) ve Fur Coat aman sabahlar olmasın dedirtecek performanslarıyla Suma Beach’te.

romare-foto

Yönümüzü yazın İstanbul’dan kaçılacak en serin Karadeniz Sahili Kilyos’a çevirmişken, 9 Temmuz Babylon Kilyos’ta gerçekleşecek canlı Romare performansını önermezsek olmaz. Red Bull Music Academy katkılarıyla…

ibeyi-foto

14 Temmuz’da İstanbul Caz Festivali Kapsamı’nda Beykoz Kundura Fabrikası’nda yenilikçi caz adına çok güzel şeyler olacak: önce Küba-Fransız melezi iki kız kardeşin soul projesi Ibeyi sonrasında ise Thundercat ve Kendrick Lamar gibi isimlerin albümündeki üflemeli çalgılara attığı imzasıyla cazı popüler projelerle buluşturan Kamasi Washington sahne alacak.

onelove-foto

Haziran ayında Parkfest, Chill-Out İstanbul ve Babylon Soundgarden ile festivale doyduk. Temmuz’da İstanbul semaları bu sene 15. kez düzenlenen One Love ile yeniden festivallere kavuşuyor. 17 Temmuz’da Parkorman’da tek gün olarak düzenlenen One Love Festival’de bu sene müjdeledikleri yeni albümleri sonrası turneye çıkan ve İstanbul izleyicisinin çok sevdiği Two Door Cinema Club, Django Django, Balthazar, Arthur Beatrice, HVOB, Sofi Tukker, Klangkarussel, Butch, Andrea Oliva ve Ben Pearce sahne alacak. Yerli malı yurdun malı line up’ımız da muhteşem. Alternatif sahnenin en kendine has kadın vokali Kalben, Umut Adnan, Cervus, Alican, İlker Aksungar, Men With A Plan sahne alacak isimlerden bazıları. Geçtiğimiz senelerde indie rock ve alternatif sanatçılarla öne çıkan One Love’ın her geçen sene elektronik yöne ilerleyişi de gözlerden kaçmasın!

lost-in-bosphorus-foto

Biraz Boğaz havası almaya ne dersiniz? 23 Temmuz’da Jonas Saalbach ve yerli sahnenin Tangun, Gökberk, Ali Efe Dinç gibi isimleriyle boğaza açılacak Lost in Bosphorus teknesi sabaha kadar dans vaat ediyor.

joss-stone-foto

Yine 23 Temmuz’da İstanbul Caz Festivali kapsamında Joss Stone, Vintage Trouble ve Grup Ses Beats Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak.

chill-out-bodrum-foto

Yine İstanbul dışı bir tavsiye ama 23-24 Temmuz’da Xuma’da gerçekleşecek Chill-Out Festival Bodrum kaçmaz! Benim için geçtiğimiz yazın en eğlenceli 2 günü olan Chill-Out Festival Bodrum’da bu sene Acid Pauli, Bedouin, Chancha via Circuito, dOP, Eduardo Castillo, Goldcap, Henri, Matanza ve Oceanvs Orientalis sahne alacak.

muse-foto

26 Temmuz’da ise Küçükçiftlk Park Muse efsanesini ağırlayacak! Rock müzik özleyen bünyelere duyurulur!

Ağustos’ta görüşmek üzere!

***

Temmuz ayı müzik listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Youtube’da yeni video serisi: Etkinlik Rehberi!

Youtube’da yeni video serisi: Etkinlik Rehberi!

Canım İstanbul için hazırladığım Temmuz Konserleri huzurlarınızda! Adı geçen müzisyenleri Canım İstanbul SoundCloud hesabında da dinleyebilirsiniz. İyi eğlenceler! Haziran’da ara verdiğimiz konser etkinlik haberlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. İstanbul’da hava sıcaklıkları iyice artarken artık konserler, etkinlikler...

cizenbayan-youtube-etkinlik-takvimi-haberleri-konser-festival-muzik

Eylül Konserleri [canım istanbul]

Eylül Konserleri [canım istanbul]

Canım İstanbul için hazırladığım Temmuz Konserleri huzurlarınızda! Adı geçen müzisyenleri Canım İstanbul SoundCloud hesabında da dinleyebilirsiniz. İyi eğlenceler! Haziran’da ara verdiğimiz konser etkinlik haberlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. İstanbul’da hava sıcaklıkları iyice artarken artık konserler, etkinlikler...

canim-istanbul-cizenbayan-nisan-istanbul-etkinlik kopya1

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir