kapak

Aylardan Aralık, günlerden Cuma, önce Beyoğlu ardından Alaçatı gece hayatını şenlendiren, geçtiğimiz günlerde 1. yaşını kutlayan, çalışanların da müşteriler kadar eğlendiği süper mekan Tektekçi Ankara şubesini Bestekar Sokak’ta açtı. Bir kere ağzımızdan çıkmış Tektekçi nereye biz oraya diye, yalnız bırakmak olmaz; ben, Pinkfreud, Niceboys, Deniz Eslek ve Maritsa 7 Aralık’taki açılışın ertesi günü Ankara Tektekçi’nin yolunu tuttuk. Buyrunuz tektekçi nereye biz oraya vol.2: ankara drift‘e.

Cumartesi öğlen uçağıyla, üzerimizde soğuktan korkup giydiğimiz kalın kalın kazaklarla geldiğimiz Ankara günlük güneşlik bir havayla karşılıyor bizi. Eşyalarımızı Sonno otele bırakıp hemen altındaki Gaga Mangero’nun komiklik ve şakalı menüsünden seçtiğimiz kocaman porsiyonlarla karnımızı doyuruyoruz. Nereye baksanız ‘geyik’le karşılaşacağınız Gaga’da sohbet muhabbetten sonra biraz dinlenelim diyoruz ama 8’de gidecekmişiz Tektekçi’ye. Allah Allah? Erken değil mi biraz?

Değilmiş! Ankara’da gece hayatı erken başlıyormuş. Bir önceki gece, açılışta, 7’de kapının önünde kuyruk varmış hatta. 8’de Tektekçi full. DJ setinin başında Nadir Duman. Shot’lar ve Ankaralı dostlar gelmeye başlıyor yavaş yavaş. Bundan sonra filmi biraz hızlı sarıyorum. Rengarenk shotlar, huniler, şırıngalar… ve saat 10 olmadan güzel olan kafamız.

Çıkışta da şu meşhur Aspava’ya götürdüler beni tabii ki. Yanyana bir sürü vardı hangisine gittim gerçekten hatırlamıyorum. Ghetto’daki partimde de çalan Motto beraberliğinde dürümler, lahmacunlar, cacıklar, helvalar derken süper bir Ankara gecesi geçirmiş oldum. Mutlaka Aspava’da sonlanan gece hayatı erken başlıyor Ankara’da; bir de çok güzel kızlar var ve İstanbul kızlarına göre daha süslüler. Naçizane gözlemlerim bu kadar efendim.

İstanbul’dan kalkıp geldim diye beni görmeye gelen dünya tatlısı kızlar (bkz: http://instagram.com/p/S_saYeCrNW/); Twitter’dan uzun yıllardır konuştuğum canım arkadaşlarım Absurdman, Bruder Martin, Egomupudraladım, Velveleyeverdim ve daha pek çok Ankaralı bağırlarına basmışlar Tektekçi’yi, çok sevmişler gibi görünüyor. Ben çok eğlendim. En kısa zamanda tekrar yolum düşer umarım. 8 Aralık Cumartesi gecesini bu kadar eğlenceli kılan herkese teşekkürler. O akşamdan fotoğraflar için Tektekçi’nin Facebook sayfasına bakabilirsiniz.

photo 3-4

#anıyakala fotoğraf sergisi

#anıyakala fotoğraf sergisi

Aylardan Aralık, günlerden Cuma, önce Beyoğlu ardından Alaçatı gece hayatını şenlendiren, geçtiğimiz günlerde 1. yaşını kutlayan, çalışanların da müşteriler kadar eğlendiği süper mekan Tektekçi Ankara şubesini Bestekar Sokak’ta açtı. Bir kere...

hilton

merve evirgen

merve evirgen

Aylardan Aralık, günlerden Cuma, önce Beyoğlu ardından Alaçatı gece hayatını şenlendiren, geçtiğimiz günlerde 1. yaşını kutlayan, çalışanların da müşteriler kadar eğlendiği süper mekan Tektekçi Ankara şubesini Bestekar Sokak’ta açtı. Bir kere...

merveevirgen

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir