Cizenbayan_canim_istanbul

Canım İstanbul için hazırladığım Şubat Konser Takvimi huzurlarınızda efendim!

Yılın en kısa ayı Şubat’ta, İstanbul’da bizi hangi konserler ve etkinlikler bekliyor, hep beraber göz atalım.

Bomontiada’daki mekânların bir bir açılmasıyla şehrin yeni cazibe merkezi haline gelen Babylon Bomonti’de çarşamba konserlerini sevenler 3 Şubat‘ta Ceylan Ertem‘i dinleyebilirler.

ceylanertem

Babylon Bomonti, 5 Şubat‘ta Red Bull Music Academy Night kapsamında Bristol’lu elektronik müzik prodüktörü Julio Bashmore’u, aynı gün SAE Institute da RBMA başvuru dönemi için bir söyleşi gerçekleştirecek olan efsane house ve garage prodüktörleri Todd Edwards ve Kaan Düzarat‘ı ağırlayacak.

juliobashmore

5 Şubat‘ta Indigo, İstanbul dinleyicisin çok sevdiği Adana Twins‘i ağırlayacak. Ön satıştan eliniz boş döndüyseniz kapılar açıldığında yerinizi sağlama almanızda fayda var. Hamburg’lu ikilinin All Night Long konseptiyle çalacağı gecede dans sabaha kadar devam edecek!

AdanaTwins

6 Şubat gecesi Babylon Bomonti’de efsanevi müzisyen, sevginin ve barışın temsilcisi Bob Marley’in doğum günü kutlaması çerçevesinde bomontiada’dan şehre reggae tınıları yayılacak. Gecede Sattas, Ras Memo, Come Again ve Osman Osman sahne alacak.

Babylon Bomonti’de 10-11 Şubat‘ta 2 gece üst üste Türk dinleyicisinin çok sevdiği Oi Va Voi sahne alacak. Biletler bitebilir, elinizi çabuk tutun!

oivavoi

12 Şubat’ta Indigo Bunkernacht kapsamında Berlin’in efsane gece kulübü Berghain’ın resident DJ’lerinden Detroit’li Ryan Elliot müzikal açıdan Detroit ve Berlin arasında kurduğu köprüyü İstanbullu dans severlerin kullanımına açacak. Dikkat! Sabaha kadar dans alert!

ryanelliott

Sekizinci Uluslararası 360 Dereceden Aşk Festivali‘nin geleneksel 13 Şubat partisinin bu yılki teması: “Aşk İstanbul’dur!”. Parti Uniq İstanbul’da bulunan Tamirane’de düzenleniyor. Gecenin açılışını Heja Bozyel yaparken Aslı Köse de nu disco ve deep house sularında yüzen canlı bir performans sergileyecek.

Sonrasında (13 Şubat’ta) yolu dans ve sevgiden geçenler Indigo’da buluşacak, resident advisor’ın 2015’in en iyi canlı performanslar listesinde yer alan Max Cooperın ritimleriyle sabahı bulacak!

maxcooper

19 Şubat Cuma gecesi garajistanbul’da bu ay 9.’su düzenlenen, yeni ve başarılı gruplara görünürlük sağlamasıyla ünlü konserler serisi “Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne var. Henüz line up belli değil ama yerli alternatif müziği ve keşfetmeyi sevenlerin kaçırmaması tavsiye olunur.

Aynı gece (19 Şubat) ilerleyen saatlerde Fransız DJ Hadrien Federiconi ya da bildiğiniz adıyla Feder ve Joris Delacroix, Babylon’da dans dolu bir geceye davet ediyor.

Feder-and-Joris-Delacroix

20 Şubat‘ta Roxy’de DJ Mag IST Sessions’da Laura Jones‘un dinamik seti ile dans edeceğiz.

25 Şubat akşamı Babylon Bomonti’de house, avant-pop, ambient ve teknonun sofistike isimleriyle öne çıkan plak şirketi Ghostly gecesi kapsamında Shigeto, Heathered Pearls ve Lord Raja sahne alacak.

Shigeto

2016 Şubat’ı güzel hatırlamak, güzel bir son yapmak ve dansla dolu bir cuma gecesi için 26 Şubat‘ta indigo’da Sam Paganini, Shaded (live) ve Carbone‘nin performans sergileyeceği geceyi kaçırmayın!

Mart’ta görüşürüz!

***
Şubat ayı müzik listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ocak Konserleri [canım istanbul]

Ocak Konserleri [canım istanbul]

Canım İstanbul için hazırladığım Şubat Konser Takvimi huzurlarınızda efendim! Yılın en kısa ayı Şubat’ta, İstanbul’da bizi hangi konserler ve etkinlikler bekliyor, hep beraber göz atalım. Bomontiada’daki mekânların bir bir açılmasıyla şehrin yeni cazibe...

canim-istanbul-cizenbayan-konserler

mart konserleri [canım istanbul]

mart konserleri [canım istanbul]

Canım İstanbul için hazırladığım Şubat Konser Takvimi huzurlarınızda efendim! Yılın en kısa ayı Şubat’ta, İstanbul’da bizi hangi konserler ve etkinlikler bekliyor, hep beraber göz atalım. Bomontiada’daki mekânların bir bir açılmasıyla şehrin yeni cazibe...

canim-istanbul-cizenbayan-konserler

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir