ekran-resmi-2017-12-28-14-11-44

Uzun, psikolojik olarak ağır ve İstanbul gece hayatının epey darbe aldığı bir kıştan sonra yavaş yavaş ölü toprağını atıyoruz üstümüzden. İstanbul her şeye rağmen güzel, havalar güzel, teras ve festival sezonu geldi. Ben de geldim. Önümüz güzel müzik etkinlikleriyle dolu. Ben kaçırmam dediklerimi buradan sizlerle de paylaşıyorum!

12 Mayıs Mentha Opening: Birkaç sezondur en püfür püfür partilere ev sahipliği yapan Mentha sezonu 12 Mayıs Cuma açıyor. Bu sefer yeni yerinde, eski Mama Shelter otelin üstünde. Açılış haftasında kabin kalabalık: Aksak, Style-istö Sertaç & Lilly, Clunkmunk ve fazlası…

mentha-season-opening

12 Mayıs Kanyon’da Her Yer Müzik: Şehrin müzik takviminde yerini alan ve beşincisi düzenlenecek festivalde cumadan pazara farklı müzik tarzları, alternatif yorumlarla Kanyon misafirleri ile buluşuyor. Etkinlikler ücretsiz, kadro sağlam. Cihan Mürtezaoğlu, Lara Di Lara, Son Feci Bisiklet, Kalben, Can Kazaz, Bülent Ortaçgil, Yüzyüzeyken Konuşuruz 3 gün içinde sahne alacak isimlerden bazıları.

kanyonda-her-yer-muzik

13 Mayıs Rampue @ Roxy: Dünyanın dört bir yanında çaldığı live setleriyle çok sevilen, bende de çok önemli bir yeri olan Berlinli DJ ve prodüktör Rampue, 13 Mayıs Cumartesi gecesi Roxy’de. Gecenin warm up ve after’ı ise YANG’a ait. Kaçmaz!

rampue-roxy-istanbul

13 Mayıs Parkfest @ Küçükçiftlik Park: Bahara merhaba diyen ilk festival Parkfest 13 Mayıs’ta UNKLE, Monality, Vilette ve Nihil Piraye gibi isimlerle Küçükçiftlik Park’ta.

parkfest-2017

14 Mayıs Solomun @ Kafes: Ülkemizde ve dünyamızda aşırı sevilen, yayınladığı parti videolarıyla da sürekli viral olan Diynamic plak şirketinin patronu Solomun, 14 Mayıs Pazar Kilyos Kafes’te. Akşam üstü başlayacak partinin hostları Murat Uncuoğlu ve Alican! Şimdi düşündüm de Pazar partisi kadar güzel bi’ şey var mı ya? cevap veriyorum: yok!

solomun-istanbul-2017

14 Mayıs In Hoodies @ Peyote Teras: Önceden programlanmış beatler, elektrik/akustik/bas gitar ve synthlerle, A Lunar Manoeuvre şarkılarının farklı düzenlemeleri ve yeni şarkıların çalınacağı, elektro akustik performans serisi In Hoodies [Beaten] ilk konseri 14 Mayıs Pazar akşamı, Peyote Teras’da gerçekleşecek.

17 Mayıs Atish @ Flamme: Geçtiğimiz 2 ayı beraber turnede geçirdiğimiz Atish, hala sıkılmadığım müziklerini paylaşmak üzere 17 Mayıs Çarşamba istanbulun en intimate kulüplerinden Flamme’da. Gecenin warm-up’ı benden. After’da neler olur bilinmez…

atish-elif-tanverdi-flamme

18 Mayıs Rhye @ Babylon: Geçen sene Salon’un samimi atmosferinde izleme şansı bulduğum Rhye bu sene harika bir Perşembe akşamı Babylon sahnesinde. Duygu yüklü ve etkileyici. Kaçırmamanızı tavsiye ederim!

19 Mayıs Watergate Showcase @ Kafes: Plak şirketine ve sanatçılarına bayıldığım, Berlin’in ünlü (ama benim hiç sevmediğim) gece kulüplerinden olan Watergate kadrosundaki 3 büyük isim Tiefschwarz, La Fleur ve Jimi Jules ile Watergate’in 15. yılının dünya çapında kutlandığı turne serisi 15 years of Watergate ile Kafes’te. Festival öncesi ısınma turları için orada olacağım!

watergate-showcase-kafes

20 Mayıs Sascha Braemer @ garajistanbul: bu sene warehouse konseptiyle elektronik müziğe ev sahipliği yapan garajistanbul’da sezonun son misafirlerinden biri Nicone ile olan işbirliğiyle geniş hayran kitlesine sahip Alman prodüktör Sascha Braemer. Gecenin ev sahibi ise Alican. Chill out çıkışı gitmek için süper bir seçenek!

sascha-braemer-garajistanbul

20 Mayıs David Jach @ Hype: Gece hayatı bitti denilen Beyoğlu’na yeni bir soluk getiren samimi kulüp Hype 20 Mayıs gecesi Alman DJ David Jach’ı ağırlıyor. After için süper mekan olduğunu belirtmek istiyorum!

david-jach-hype

20-21 Mayıs Chill-Out Festival @ Life Park: Her sene en çok eğlendiğim, dört gözle beklediğim, bahara en çok yakışan ve Türkiye’nin en köklü festivallerinden Chill-Out’a çok az kaldı! Güzel müzik, dans, dostlarla bir arada orman havası için geri sayım başladı…  Cumartesi ChaimHyenahJose GonzalezMatthias MeyerNicola Cruz ‘live’, Pattern DramaSkye and Ross Morcheeba,  Al’YorkIslandman, Pazar Be Svendsen ‘live’, Canson ‘live’, Jugurtha ‘live band’, Oceanvs Orientalis ‘live’, Romare ‘live band’, Satori ‘live’, unders, cantanca, Nusaibin ve Style-ist gibi isimlerle iyi müziğe doyacağız. Geçen seneden görüntüler için buraya tıklayabilirsiniz.

chill-out-festival-2017

Harika bir Mayıs ayı diliyor, bi yerlerde karşılaşmak üzere diyorum!

Kasım Konserleri [canım istanbul]

Kasım Konserleri [canım istanbul]

Uzun, psikolojik olarak ağır ve İstanbul gece hayatının epey darbe aldığı bir kıştan sonra yavaş yavaş ölü toprağını atıyoruz üstümüzden. İstanbul her şeye rağmen güzel, havalar güzel, teras ve festival...

Cizenbayan_canim_istanbul

Elif Tanverdi Summer Dates

Elif Tanverdi Summer Dates

Uzun, psikolojik olarak ağır ve İstanbul gece hayatının epey darbe aldığı bir kıştan sonra yavaş yavaş ölü toprağını atıyoruz üstümüzden. İstanbul her şeye rağmen güzel, havalar güzel, teras ve festival...

elif-tanverdi-summer-dates

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir