fotoğraf 1_Snapseed

Dün gece davul dersinden çıktığımda inanılmaz kar bastırmıştı. Bu sabah da erken saatte bir toplantım vardı. Eve dönmeye, sonra sabah tekrar o tarafa gitmeye inanılmaz üşendim. Birkaç aydır telefonumda yüklü olan şu Last Oda App’e bir bakayım dedim. Last Oda otellerin gün içinde boş kalan odalarını indirimli fiyatlardan sunan bir app. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine telefonuma indirmiştim. App’i açınca İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep, Eskişehir, Ağva-Şile ve Kayak Otelleri olmak üzere kategoriler çıkıyor.

 fotoğraf 1  fotoğraf 2  fotoğraf 3  fotoğraf 4

Örneğin İstanbul’a tıkladığınızda yine kendi içinde Tarihi Yarımada, Şehir Merkezi, Havalimanı Otelleri ve Anadolu Yakası kategorilerinden öğlen 12 gece 1 arası otellerin o gün boş kalmış odalarına çok avantajlı fiyatlarla ulaşıp anında rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Hem normal şartlarda boş kalacak otel odaları dolduğundan oteller hem de uygun fiyata konaklama imkanından dolayı müşteriler karda oluyor. Ben dün gece Karaköy’de çok cici bir otelde kaldım, sabah toplantıma rahat rahat gittim. Akşam Ankara’da çıkan iş toplantısı, İstanbul’da o çok sevdiğiniz sanatçının konseri, İzmir’deki arkadaşınızın doğum günü veya son dakika bir Ağva kaçamağı… Ne zaman ihtiyacınız olacağı belli olmaz, bu uygulamayı mutlaka telefonunuza indirmenizi tavsiye ederim.

lastodaLOGO

Senaryo iki: Cuma akşamı sakin bir akşam geçirmek üzere arabayla evden çıktınız, sonra muzur arkadaşlarınız aradı ve sizi bir şeyler içmeye çağırdılar. Önce arabayla çıktık olmaz falan dediniz ama bir şekilde ikna ettiler sizi. Araba var diye az içtiniz ama sonra muhabbet güzelleşti ve promil sınırını aşacak kadar içtiniz. Bu şekilde eve dönemezsiniz. Alkollü araba kullanırım ben bir şey olmaz diyenlerdenseniz bile çevrilme durumunda nakit 525 TL (üzerinizde para yoksa sonra 700 TL) cezası var, ki zaten hayatınızı riske attığınız bir durum söz konusu. Arabayı bir geceliğine otoparka bırakıp eve de taksiyle dönseniz İstanbuk şartlarında nereden baksanız en az 100 Lira tutacak. Telefonunuzda lastoda app varsa hemen yakınlarda bir otel bulup geceyi orada geçirebilirsiniz. Şehir merkezinde, Fındıklı, Taksim, Cihangir, Galata, Karaköy taraflarında geceliği 90 Liradan başlayan tertemiz oteller var. Tek yapmanız gereken 1’den önce rezervasyon yaptırmak. Gerçekten beyin bedava.

Daha ayrıntılı bilgi ve telefonunuza indirmek için: https://www.lastoda.com

merve evirgen

merve evirgen

Dün gece davul dersinden çıktığımda inanılmaz kar bastırmıştı. Bu sabah da erken saatte bir toplantım vardı. Eve dönmeye, sonra sabah tekrar o tarafa gitmeye inanılmaz üşendim. Birkaç aydır telefonumda yüklü...

merveevirgen

barış manço’yu anıyoruz

barış manço’yu anıyoruz

Dün gece davul dersinden çıktığımda inanılmaz kar bastırmıştı. Bu sabah da erken saatte bir toplantım vardı. Eve dönmeye, sonra sabah tekrar o tarafa gitmeye inanılmaz üşendim. Birkaç aydır telefonumda yüklü...

timthumb.php

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir