yoga-festivali

Bu sene, yoga hocalık eğitimiyle birlikte kendimi iyice yogaya verdim ve beni çok heyecanlandıran bu festivali görünce sizlerle paylaşmadan edemedim.

En güzel zamanında, ilk baharda Kabak Vadisi’nde yirmiden fazla eğitmen, bir sürü workshop ve gün boyu süren derslerle bir Yoga Festivali düzenleniyor.

dream-yoga-festivali-kabak-vadisi-2015

Farklı yoga disiplinleri ve beden çalışmaları, anatomi, çiğ beslenme, ayurveda, dans, müzik, mandala çizimi gibi hem vücudu hem yaratıcılığı besleyecek dopdolu bir programı olan Dream Yoga Festivali 1-5 Mayıs tarihleri arasında Kabak Vadisi’nde düzenleniyor.

Festival kayıt ücreti seçeceğiniz kamp ve konaklama tipine göre değişiyor. Web sitesindeki Kayıt bölümünde Kabak Vadisi’nde yer alan festivalin anlaşmalı olduğu Turan Hill Lounge, Sea Valley, Natural Life, Latcho ve Lilith tesislerinden tercih ettiğinizde; çadır, bungalov, ağaç ev gibi konaklama seçenekleri arasından seçim yapıyorsunuz. Festival katılım bedeli seçtiğiniz konaklama tipine göre hesaplanıyor.

Çift kişilik odada kişi başı 790 ile 1070 Lira arasında değişen festival kayıt ücretine 1 Mayıs giriş ve 5 Mayıs çıkış olmak üzere 4 gece konaklama, kahvaltı ve akşam yemekleri ve 5 gün süren festival dahilindeki tüm ders ve konserlere katılım dahil oluyor. (Fiyatlar 5 Şubat’a kadar indirimliymiş)

yoga-kabak-valley

Yani günlük ortalama 185 Lira’ya Kabak Vadisi’nin büyülü atmosferinde yarım pansiyon konaklama ve sabahtan akşama Yoga, Meditasyon derslerinin dahil olduğu dinlendirici, enerji verici bir tatil yapmış oluyorsunuz. Uçak biletlerinizi de şimdiden ayırtırsanız baya uygun bir fırsat oluyor.

Uçak bileti demişken. Kabak Vadisi’ne en yakın Havalimanı Dalaman. Dalaman Havalimanı’ndan Havaş servisleriyle Fethiye Otogarı’na, oradan da otogarın dışındaki Carrefour’un önünden geçen, üzerinde Faralya, Kabak yazan dolmuşlar ile Faralya son durağa gitmek gerekiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor.

Ay ben çok üşenirim, havaalanından doğrudan Vadiye gideyim diyenlere ulaşım da ayarlıyormuş organizasyon. Şuraya mail atmak gerekiyor: [email protected]

Bu arada tabii otobüsle de gelebilirsiniz. O zaman biletinizi Fethiye’ye alın, sonra Fethiye Otogardan, Faralya, Kabak dolmuşlarıyla vadiye gelin.

Kendi aracıyla gelmek isteyenler: Kabak Vadisi, koruma altında bir bölge olduğu için, araçların inmesine izin verilmiyormuş. Araçla Faralya’ya kadar gelip orada otoparka bırakmanız gerekiyormuş.

Kendimiz geldik bir şekil, böyle bir festival için yanımızda ne getirelim diyorsanız: Yoga matınız, dinlenme pozları için battaniyeniz, yoga kıyafetleriniz ve genel olarak rahat kıyafetler, Likya yolu yürüyüşü için uygun ayakkabı, akşamları için kazak… e bir de pozitif enerjiniz, iyi niyetiniz :) Daha fazlasına da ihtiyaç olmaz herhalde.

Ben biletimi ayırttım, siz de gelirseniz Vadi’de görüşürüz :)

cizenbayan.com “En İyi Bireysel Blog” kategorisinde aday

cizenbayan.com “En İyi Bireysel Blog” kategorisinde aday

Bu sene, yoga hocalık eğitimiyle birlikte kendimi iyice yogaya verdim ve beni çok heyecanlandıran bu festivali görünce sizlerle paylaşmadan edemedim. En güzel zamanında, ilk baharda Kabak Vadisi’nde yirmiden fazla eğitmen, bir...

OLYMPUS DIGITAL CAMERA          Processed with VSCOcam with a5 preset

ARKIMEET’te bizi neler bekliyor?

ARKIMEET’te bizi neler bekliyor?

Bu sene, yoga hocalık eğitimiyle birlikte kendimi iyice yogaya verdim ve beni çok heyecanlandıran bu festivali görünce sizlerle paylaşmadan edemedim. En güzel zamanında, ilk baharda Kabak Vadisi’nde yirmiden fazla eğitmen, bir...

istanbul_buyuk

YORUMLAR

  • pınar diyor ki:

    ayyyy pek bi gidesim geldiii ama benim :( iş hayatım iş hayatım bi rahat bırak artık beni

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir