fitness-saglik-nesfit

Hayatımın en hayal bile kuramayacağım deneyimlerinden biri için Karayiplere yoga dersi vermeye gitmeme 3 hafta kala motive oldum ve 21 gün ağır yemekleri, kızartmaları, beyaz unu, rafine şekeri ve tabii alkolü bıraktığım bir detoks yaptım. (Merak edenler için bu detoks ayrı bir post’un konusu olacak)

Yeri geldiğinde zorlandığım ve irademi konuşturduğum 21 gün bugün itibariyle bitti ve kendimi cidden hem bir şey başarmış hem de hafiflemiş, sağlıklı ve mutlu hissediyorum.

Gelelim asıl konuya: Sağlıkla ilgili, kendinle ilgili bir hedef koyup bunu gerçekleştirmenin böyle iki taraflı harika bir etkisi oluyor. Hem kendiyle gurur duyuyor insan hem de fiziksel etkiler tatmin edici oluyor.

cizenbayan-yoga-saglikli-yasam

Düşünüyorum da böyle bir motivasyonda sadece sağlık değil mutluluk da önemli. İşkence gibi olmamalı hedeflere ulaşmaya giden yol. Hafif zorlansak da seveceğimiz, uzun süre kararlılıkla devam edebileceğimiz yollar bizi güzel sonuçlara taşıyor (ki bu bakış açısını da yoga sayesinde kazandım diyebilirim)

21 gün bazı sevdiğim şeylere hayır demek zorunda kaldım ama hedeflediğim süreyi geride bıraktım, detoksum bitti ve bana hafiflik tazelik dışında böyle güzel bir his de bıraktı.

Bu güzel hislerle Nesfit’le bir araya geldik ve bahar ayları tüm enerjisiyle kapımızdayken sizi iyi beslenme, spor, sağlıklı ve pozitif bir yaşamla ilgili hedef koymaya motive edip ödül olarak 2 aylık Nesfit ve Nesfit kasesi kazanacağınız bir yarışma kurguladık.

nesfit-cizenbayan

Yenilenen içeriği ile Nesfit şimdi daha çıtır çıtır, Bizi de bahara hazırlamak için sloganı belli: #ÇıtırÇıtırNesfit ile daha güzel bir yaşama başlıyoruz.

Yarışma bu kadar basit:

Nesfit yerken en çıtır fotoğrafınızla birlikte iyi beslenme, sağlıklı ve pozitif yaşam, spor ile ilgili hedefinizi, motivasyonunuzu #ÇıtırÇıtırNesfit hashtag’iyle @nesfitturkiye’yi mention edip fotoğrafta da tagleyerek paylaşın Nesfit’ten hediye paketi kazanın.

nesfit-kasesi-kazanin

Yeni Nesfit artık daha çıtır ve bizi de çıtır yapmaya aday 🙊 özellikle vitamin ve mineral zenginliği ile sağlıklı bir alternatif olan olan ballı bademli versiyonuyla tatlı krizlerimizi çok günaha girmeden hafif bir şekilde bastırma konusunda iddialı.

Benim de var 2016 için sağlık motivasyonlarım. 21 günlük detoksuma çok benzer beslenmeye devam edip haftada bir kendime müsaade edip tatlı, unlu kaçamaklar yapmak; ondan sonda yoga dışında, yoga derslerimin sonuna 5-10 dakikalık squat ve launch setleri eklemek, bir de bu aralar biraz bozulan uyku düzenimi geri yakalamak gibi…

Yeni çıtır çıtır Nesfit yarışması vesilesiyle sizinkileri de duymayı ve tabii birlikte motive olmayı heyecanla bekliyorum.

nesfit-kahvalti

#cizenbayanlayoga başladı!

#cizenbayanlayoga başladı!

Hayatımın en hayal bile kuramayacağım deneyimlerinden biri için Karayiplere yoga dersi vermeye gitmeme 3 hafta kala motive oldum ve 21 gün ağır yemekleri, kızartmaları, beyaz unu, rafine şekeri ve tabii...

cizenbayan-yoga-youtube

#shewears tour

#shewears tour

Hayatımın en hayal bile kuramayacağım deneyimlerinden biri için Karayiplere yoga dersi vermeye gitmeme 3 hafta kala motive oldum ve 21 gün ağır yemekleri, kızartmaları, beyaz unu, rafine şekeri ve tabii...

inspirational-woman-8mart-istanbul-eastpak-iwd-shewears-tour

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir