02

3 Aralık günü Bexstreet Urban Adventure’ın ön elemelerini geçen ajanlar Cihangir sokaklarında Becks’in onlara hazırladığı gizli şifreleri çözmek için mücadele ettiler. Bendeniz, TanKoray ve Cansu ise basın kontenjanından yarışmanın küçük bir kısmına dahil olup yarım saat kadar şifre peşinde koşturduk.

Yarışmayı ilk üç sırada tamamlayan ajanlar interrail bileti, playstation ve ipad gibi süper ödüller kazanırken kendi alanımızda birinci olan Tan ve ben de süper birer sualtı fotoğraf makinesi ve Antalya Hillside Su Otel’de tatil kazandık!

Garajistanbul’da gerçekleşen ve benim yine şort giymeyi unutarak (!) katıldığım ödül töreninde coşup eğlendikten sonra artık Antalya tatilimizi iple çekiyorduk. Cansu çalıştığı için bize katılamayacaktı, ben de orada gülmekten ‘yanlarımızı ağrıtacak’ olan İpek‘i davet ettim. Yılbaşını da atlatıp gidelim dedik ve tarihi ayarladık: 6-8 ocak!

Otele check-in’imizi gören pinkfreud‘dan geçen yaz orada ‘hillside su’da regli olan kızın dramı’ adlı korku filmi çekmiştim diye bir yorum geldi:) (Check-in’imizi gören diğer insanlardan gelen yorumlarsa genelde mutlaka sushi yiyin yönündeydi) Gerçekten de her yerin bembeyaz olması biraz göz yorucu. Ama yine bembeyaz üniformalar giyen otel çalışanları son derece güler yüzlü ve sıcak kanlı, böylece bu biraz ‘plastik’ ortamı sıcak hale getiriyorlar. Yine de kendimizi doktor ve hemşirelere sipariş veriyor gibi hissetmekten alıkoyamadık. 

Kış ortasında Antalya’da ne yapılır ki diye sormayın! Otelden dışarı bile çıkmadık! İlk gün hava güzeldi, terasta biraz keyif yaptık, ama sonrasında şansımıza tam biz oradayken dışarıda kopan fırtınayı twitter’dan takip ettik:)

Harika yemekler, havuz, SPA, jakuzi derken sağlık ve dinlence dolu bir tatil geçirdik. Gerçi binlerce çeşit yemek arasında büyük bir iradeyle salata seçtikten sonra tatlı bölümüne gelip kendine dağ gibi bir tabak hazırlayan birinin satırlarını okuyorsunuz. Sağlıktan ne kastettiğimi ben de bilmiyorum.

Onu masa tenisinde yenmeme çok bozulan Tan sürekli diyette olduğum iddiasını çürütmek için tatlı yerken çekilmiş pozlarımı çeşitli sosyal mecralarda yayınlamaktan geri kalmadı. Yetmedi, bu mızıkçı kişilik ağır masa tenisi hezimetini gözlerinin önüne düşen yeni saç modeline de bağladı. Oysa ki ben baya 5-1 vurmuştum ağzına ağzına pinpon raketinin tersiyle (ya da düzüyle). Neyse what happens in Antalya stays in Antalya.

Otel boş olur diyorduk ama gayet dolu ve hareketliydi. Akşamları keyifli canlı müzik ve sohbet, odalarımızda bize ikram edilen meyveler (ki bi sorun niye ikram ettiler bize o meyveleri? koray ve ipek’in tatlı barı başında ay şu meyvelerden çaktırmadan odaya götürelim akşam yerizkonuşmalarını duyan otel müdürünün bize ikramı kendileri) eşliğinde oyun derken hızla bitti hafta sonu. Antalya’yı sıcağından ötürü yazın sevmem ama baharda ya da kışın kafa dinlemek için gidilir. 

Tatil, hele ki böyle yoğun bir zamanda çok iyi geldi ama seneye tüm maceraya ortak olup interrail bileti kazanmak da aklımızda yok değil. Hem online hem de offline -yani sokakta şehrin içinde- yarışıldığı için çok tuttum yarışmayı. Bu seneki yarışmanın konsepti gizli ajandı, geçen senelerdeyse Vampir, Kayıp Sembol gibi konseptler olmuş. Bakalım seneye nasıl bir konseptle yarışılacak merakla bekliyorum! Biz bu ekip olarak katılırız, üstelik iddialıyız, bakın hero pozu bile verdik!

avonla 2012’ye merhaba

avonla 2012’ye merhaba

3 Aralık günü Bexstreet Urban Adventure’ın ön elemelerini geçen ajanlar Cihangir sokaklarında Becks’in onlara hazırladığı gizli şifreleri çözmek için mücadele ettiler. Bendeniz, Tan, Koray ve Cansu ise basın kontenjanından yarışmanın küçük bir kısmına dahil olup...

ladygaga

path

path

3 Aralık günü Bexstreet Urban Adventure’ın ön elemelerini geçen ajanlar Cihangir sokaklarında Becks’in onlara hazırladığı gizli şifreleri çözmek için mücadele ettiler. Bendeniz, Tan, Koray ve Cansu ise basın kontenjanından yarışmanın küçük bir kısmına dahil olup...

path

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir