ladygaga

anne ben şimdi de Lady GaGa oldum!

saat sabah 11, telefonum çalıyor, arayan madam brownie’den yeşer.

tesadüf ben de bir önceki gece kafayı kırıp tek tek bütün lady gaga kliplerini izlemişim

yeşer hemen avon’un yılbaşı partisinden bahsediyor, 1-2 gün önce bana gelen maili okuyup heyecanlanmıştım zaten, w hotel’de amy winehouse’un kaldığı wow suite’te dev bir kızlar partisi. üstelik o gece istediğimiz kadın kılığına girebileceğiz. seçmek bize kalmış.

yeşer yıldız haritamın çıkarılması için doğum tarihimi, saatini, yerini soruyor bir de partide kim olacağımı

bir önceki geceden etkilenmiş olacağım ki lady gaga diyorum. sonradan dank ediyor ne kadar zor bir seçim yaptığım! lady gaga! hatun normal değil! e ben de normal olmayacağım demek ki o gece! yapılan et elbise esprilerine kulaklarımı tıkıyorum. kafaya koydum, lady gaga olacağım!

parti günü geldiğinde styling için nişantaşı’nın altını üstüne getirdikten sonra deri bir mayo ile geceye katılmaya karar veriyorum. peruklarımız ve aksesuarlarımızıysa avon hazırlamış.

W hotel’in WOW suite’ine çıktığımda dev bir pijama partisine gelmiş gibiyim. şehrin en havalı kızları burada! hem de katy pary, jackie kennedy (french oje), edie sedgwick, grace kelly, natalie portman (billur saatçi), amy winehouse, audrey hepburn (niyans), marilyn monroe (tabii ki puccaa), brigitte bardot (aychulus), dita von teese (deniz eşlek) gibi unutulmaz kadınlar kılığında!

garsonların ellerinde çeşit çeşit kokteyller ve aperatifler, masada rengarenk peruklar ve aksesuarlar, emrimize amade 2şer adet (çok da yakışıklı) makyöz ve falcı…

hepimiz peruklar takip, makyözlere makyaj yaptırdıktan sonra kareoke, oyun, tarot falı gibi aktivitelerle harika bir gece geçiriyoruz! nicklerimizin yazdığı yaka kartları sayesinde bol tanışmalı, bol muhabbetli ve kahkahalı bir gece!

en beğendiğim kostümler amy winehouse ve edie sedgwick oluyor. pucca’nın marliyn olmak için taktığı peruğu seda sayan’a benzetmesi ve sonra bütün gece tek tek bütün perukları takması, dita von teese’in şuh kostümü ve birden fazla audrey hepburn’le ettiğim sohbetler gecenin unutulmazları arasında.

gerçekten bu sene katıldığım en iyi organize edilmiş partilerden biri olarak yer ediyor bu gece aklımda! her şey düşünülmüş. çıkarken 2şer poşet alıyoruz her birimiz,üzerinde ismimizin yazdığı. birinde yıldız haritamız ve avon’un yeni yıl hediyeleri var! Diğerinden çıkan mini çam ağacınaysa bayılıyorum!

2012’ye Avon’la güzelce göz kırpmış oluyorum böylece

gecenin videosunu izlemek içinse şöyle buyrun:

#Avonla2012 from #Avonla2012 on Vimeo.

flipboard

flipboard

anne ben şimdi de Lady GaGa oldum! saat sabah 11, telefonum çalıyor, arayan madam brownie’den yeşer. tesadüf ben de bir önceki gece kafayı kırıp tek tek bütün lady gaga kliplerini...

flipboard-website

bexstreet macerası

bexstreet macerası

anne ben şimdi de Lady GaGa oldum! saat sabah 11, telefonum çalıyor, arayan madam brownie’den yeşer. tesadüf ben de bir önceki gece kafayı kırıp tek tek bütün lady gaga kliplerini...

02

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir