OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Doğal, organik ürünlere sevdam sonucu tanıştığım ve sonradan hayatımdan hiç çıkarmadığım Aradolu’yla tatlış bir işbirliği yaptık. Fikir ben bavul hazırlarken aklımıza geldi, ki bavul hazırlama konusunda artık master yaptığımı düşünüyorum. Yolculukta hem uçakta hem de gittiğimiz yerde ihtiyacımız olabilecek doğal ve organik ürünleri seyahat paketleri haline getirelim dedik. Ve tada!!! Aradolu’dan seçtiğim favori ürünlerimle uçakta yanınıza almalık, kadın ve erkekler için de bavula sığabilecek özel seyahat paketleri hazırladık.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uçağa özel seyahat paketinde yer alan hafif ve taşıması kolay ürünler basınç farkı sonucu ortaya çıkan ani cilt çatlamalarına, şeker düşmesine ve uykusuzluktan doğan baş ağrısına birebir destek sağlıyor.

Erkeklere ve kadınların bavuluna özel isterseniz kabine de alabileceğiniz seyahat boyu ürünlerden oluşan iki tane de bavul seyahat paketi şu an aradolu.com‘da satışta :)

cizenbayan-kadin-bavul

 

Bu paket seyahatte de organik ve doğaldan vazgeçmeyen tüm kadın gezginler için hazırlandı.

 

cizenbayan-erkek-bavul
Bu paket seyahatte sağlığından ödün vermek istemeyen, organik ve doğalı seven tüm erkek gezginler için ideal.

cizenbayan-seyahat-paketi

 

 

Bu paket ise uçakta yanımıza almalık. Hafif ve taşıması kolay. Basınç farkı sonucu ortaya çıkan ani cilt çatlamalarına, şeker düşmesine ve uykusuzluktan doğan baş ağrısına birebir destek sağlıyor.

 

 

Paketlerin içeriğine göz atmak ve satın almak için aradolu’dan bekleniyorsunuz :)

Havaalanında rahatsızlanınca ne oluyormuş?

Havaalanında rahatsızlanınca ne oluyormuş?

Doğal, organik ürünlere sevdam sonucu tanıştığım ve sonradan hayatımdan hiç çıkarmadığım Aradolu’yla tatlış bir işbirliği yaptık. Fikir ben bavul hazırlarken aklımıza geldi, ki bavul hazırlama konusunda artık master yaptığımı düşünüyorum....

IMG_8520-0.JPG

Yeni başlayanlar için: dünyayı gezme konusunda biraz ilham!

Yeni başlayanlar için: dünyayı gezme konusunda biraz ilham!

gelin kalıpları yıkıp tek başına yola çıkan, dünyayı gezen, tuzu kuru olmadığı halde hayallerini gerçekleştirmenin öyle ya da böyle yolunu bulan, senin benim gibi insanların yol hikayelerinden ilham alalım!

cizenbayan-tulum

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir