05

Konsere gittiğinde elinde fotoğraf makinanla solistin en çılgın anını yakalamaya çalışır mısın? Peki ya güneş batarken gözlerine inanamayıp kare kare fotoğraf çekmek tanıdık geldi mi? İşe ya da okula yetişmeye çalışırken kaldırım kenarında yatan kedinin fotoğrafını çekmek için durduğun oldu mu hiç? Peki ya turist olduğun bir şehrin ara sokaklarında dolaşırken grupta fotoğraf çekmek için arkada kalan hep sen misin? Arkadaşlarınla dışarı çıktığında herkesi bir araya toplayıp makinayı garsona uzatıp kocaman gülümseyen de yine sensen sana harika bir haberim var!

Bu ay anı yakalamayı sevenleri çok sevindirecek bir Instagram yarışması başlıyor. Uluslararası oteller zinciri Hilton’un sadakat programı HHonors, HHonors üyelerini anı yakaladıkları fotoğraflarını #AnıYakala hashtag’i ile paylaşmaya davet ediyor.

Zaman akar, geriye sadece önemli anlar kalır. Tatile gittiğimizde; güzel bir manzara veya bir doğa olayı karşısında gözlerimize inanamadığımızda ya da gördüklerimizi sevdiklerimize aktarmak isteyip kelimelerle yetinemediğimizde birçoklarımız hemen fotoğraf makinalarımıza sarılıyoruz – ya da kamera özellikli cep telefonlarımıza:) Şimdi bu fotoğraflarla muhteşem ödüller kazanma şansımız var.

 1 843x

Instagram’ı yakından takip edenlerin muhakkak tanıdığı, benim de sevgili arkadaşlarım @audiosoup, @civilking, @mustafaseven ve @ahmeterdemm ‘den oluşan jüri tarafından yaratıcılık ve özgünlüğüne göre değerlendirilecek fotoğraflardan seçilececek 4 kazanan fotoğrafın sahibi birer adet Lomography Fisheye fotoğraf makinesi ve 1 gece dünyanın herhangi bir yerindeki Hilton otelinde ücretsiz konaklama kazanıyor. Ardından seçilen 20 talihli ise Hilton HHonors Gold üyeliği ile konaklamalarında upgrade hakkı, bedava wireless internet bağlantısı gibi konfor sağlayacak ayrıcalıklara sahip olacak.

Yarışmaya #aniyakala hashtag kullanımı ile katılan fotoğraflar Facebook sayfası üzerinden Anıyakala tab’ı içerisinde sergilenecek. Her hafta en beğenilen fotoğraf Hilton HHonors Facebook sayfasında “cover photo” olarak yayınlanacak. Yarışma sonundaysa ödüllendirilen bu 24 eser sürpriz performanslarla renklenecek bir kokteylle açılacak olan bir sergide 1 hafta boyunca sergilenecek.

#AnıYakala fotoğraf yarışmasının şartları şöyle:

  • 18 Eylül 2012 ile 1 Kasım 2012 arasında seyahat deneyimlerinizi Instagram’dan #aniyakala hashtagini kullanarak paylaşmak
  • Hilton HHonors üyesi olmak
  • Hashtag kullanımı sonrasında ise: Hilton HHonors Facebook sayfasından Instagram hesabınızı doğrulamanız gerekiyor

Hilton HHonors nedir?

HHonors, Hilton Worldwide’ın 30 milyon üyesine farklı otel tarzları, mekanlar ve fiyatlar üzerinden 91 ülkede 3800 otel ve 10 farklı marka otelini kapsayan ödüllü misafir programıdır. Yarışmanın ön koşulu olan HHonors üyeliği ücretsizdir, buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz: https://www.hiltonhhonors.com/accountmanagement/enroll_turkish/turkish_enroll.aspx Ayrıca facebook sayfasından üye olabilirsiniz.

bu hafta

bu hafta

Konsere gittiğinde elinde fotoğraf makinanla solistin en çılgın anını yakalamaya çalışır mısın? Peki ya güneş batarken gözlerine inanamayıp kare kare fotoğraf çekmek tanıdık geldi mi? İşe ya da okula yetişmeye...

elif

CARLUCCIO’S

CARLUCCIO’S

Konsere gittiğinde elinde fotoğraf makinanla solistin en çılgın anını yakalamaya çalışır mısın? Peki ya güneş batarken gözlerine inanamayıp kare kare fotoğraf çekmek tanıdık geldi mi? İşe ya da okula yetişmeye...

kapak

YORUMLAR

Şu an hiç yorum yok.

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir